Forsinket Movember Auktion

Posted by:

Icehockeyfan.com (Jonny Hougaard og Rune Schack) donerer billedet nedenfor til en auktion til fordel for Sønderjyske Ishockey Supports indsamling til fordel for Movember.

Billedet er taget af Photograph Andersen og printet ved Hojdesign.

Derudover er billedet signeret af Anders Overmark fra SønderjyskE Ishockey og Aaron Lee fra Esbjerg Energy.

Alle bud skal gives i opslaget på Sønderjyske Ishockey Supports facebookside som du kan finde her: https://www.facebook.com/groups/ishockeysupport/772854156095872

Sidste dato for bud 11. december klokken 22:00

1
  Relaterede artikler
  • No related posts found.

Comments

  1. andreas holm  januar 11, 2015

    Hvor er jeres næste kamp henne

    reply

Add a Comment